Testosteron Enanthate (Herşey) Nedir ?

Testosteron Enanthate nedir ve ne işe yarar ?

Testosteron Enanthate, ester olarak adlandırılan sekiz karbon zincirine sahip testosteron molekülüdür. Bu ester bileşiği suda daha az çözünür yapar ve vücudunuz artık bu esteri esterasitler denilen enzimlerle parçalamalı ve böylece saf kullanılabilir testosteron molekülüne erişebilmelidir. Bu, yaklaşık 15 günlük aktif yarılanma ömrü ve yaklaşık 30 günde tepe noktasına yavaşlayan kan testosteron seviyelerini açıklar.
Bunu bilinen başka bir testosteron esteri ile perspektif hale getirmek için, testosteron propionate, üç karbon zinciri bağlı olan propionate esteri ile aynı testosteron molekülüdür. Vücudunuz sadece (enzimler esterazlar ile birlikte) üç karbon zincirini parçalamak zorunda kalır, bu nedenle test yarığının aktif yarılanma ömrü kısalır ve kan testosteron seviyelerinin zirveye ulaşması için daha kısa sürer. Daha uzun esterler bozulması daha uzun sürer ve bu nedenle yarı ömürleri uzar. Daha kısa esterler aktif testosteron molekülüne daha çabuk parçalanır ve bu nedenle yarı ömrü kısalır.
Testosteron eril özelliklerinden ve bir erkek endokrin sisteminde gerekli bir bileşenden sorumlu doğal bir androjenik hormondur. 1935’te bilim adamları testosteronu izole ederek sentetik hale getirebildiler. Bu, düşük testosteron hastaları için ekzojen bir kaynak sağlamamıza ve sonunda fiziksel formumuzu oldukça geliştirmemize izin verdi. Endojen (doğal olarak üretilen) testosteron testosteron süspansiyonuna veya TNE’ye (testosteron esteri yok) eşdeğerdir. Estersiz testosteron için aktif yarılanma ömrü bir gündür ve tutarlı bir kan testosteron seviyesini korumak için günde en az bir kez, hatta günde iki kez enjekte edilmesi gerekir.
Bu mecazi olarak ve kelimenin tam anlamıyla, günlük olarak bu kadar çok enjeksiyona uymak için bir ağrı olur. Bu nedenle, testosteron molekülünde bir değişiklik yapıldı, böylece enjekte edildi ve yavaş yavaş kan testosteron düzeylerini yükseltti, böylece günde bir ya da iki kez enjekte etmek yerine her iki haftada bir daha kolay yönetilebilir bir enjeksiyona ihtiyaç duyuldu. 1950’lerde,Testosteron Enanthate’den daha büyük ester, testosteron molekülüne bağlanacaktı. Testosteron Enanthate tıbbi alanda baskın hale gelecek ve Testosteron Cypionate birkaç yıl sonra izleyecekti. Testosteron Enanthate ile Testosteron Cypionate arasındaki fark önemsizdir.
Testosteron Enanthate ve diğer uzun esterler hakkında anlamak ve efsaneyi anlamak için önemli bir kavram, tüm testosteron Enanthate mg / ml’nin tümünün aktif madde testosteronu olmamasıdır. Enanthate esteri daha uzun bir karbon zincirine sahiptir ve bu nedenle kısa esterlerinkinden daha yüksek bir moleküler ağırlığa sahiptir. Bu yüzden, 250mg / ml Testosteron Enanthate, bazı 250mg ağır Enanthate ester ve bazı gerçek testosterondur.
Daha kısa esterlerin moleküler ağırlığı daha düşüktür, bu nedenle mg / ml’nin daha fazlası aktif madde olan testosterondur. Testosteron Enanthate ve Testosteron Propionate karşılaştırıldığında, Testosteron Enanthate yaklaşık % 55 testosteron ve % 45 Enanthate esterdir ve Testosteron Propionat kabaca % 74 testosteron ve % 26 propiyonat esterdir.
Bu, eğer 100 mg Testosteron Enanthate kullanırsanız, sadece % 55 veya 55 mg testosteron demektir. Aynı 100 mg Testosteron Propionat’ı kullanırsanız, % 74 veya 74 mg testosteron olur. 100mg Testosteron Enanthate ve 100mg Testosteron Propionate alırsanız, aslında Testosteron Propionate’den daha fazla testosteron alırsınız. Bir testosteronu ne zaman almanız gerektiğini anlamak önemlidir çünkü daha fazla mg / ml olması idealdir, bununla birlikte daha fazla patlama yaşanması idealdir, bu doğru olmayabilir. Ayrıca Testosteron Propionat’ın her iki veya üç günde bir alınması ve Testosteron Enanthate’in haftada bir kez alınması gerektiğini düşünün.
Testosteron Enanthate’ıin erime noktası 32-36 derece Celsius’dur. Bu, herhangi bir kaynaklı Testosteron Enanthate tozu meşruluğunu ve saflığını belirlemek için yararlı bilgiler olabilir. Erime noktasını ve dolayısıyla Testosteron Enanthate’in saflığını test etmek için, fırının sıcaklığı sürekli dalgalandığından ve dolayısıyla doğru bir sıcaklığın zayıf bir ayırım yapması nedeniyle fırında bir ocak önerilir. Bu testi tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey, ürünün erime noktası, bir Sıcak plaka / su banyosu / yağ banyosu ve termometre olmasıdır.

DIY Erime Noktası Testi Talimatları:

1.) Sıcak plaka / yağ / su yüzeyine bir miktar alüminyum folyo yerleştirin ve yüzeyin tümünde temas ettiğinden emin olun. Bu mümkün değilse, elektronik Sıcak Tabakanın üzerine bir pişirme tavası kullanın.
2.) Folyo üzerinde az miktarda Bileşik koyun, ancak çok küçük bir miktar gereklidir, erimeye başladığı yeri yargılayabilmeniz için yeterince büyük ancak eşit derecede eriyecek kadar büyük değildir.
3.) Sıcak Tabakayı / su / yağ banyosunu bileşiğin onaylanmış erime noktasına bağlı olarak doğru sıcaklık aralığının altına ayarlayın.
4.) Sıcaklığı her 30’lu birer 1 c boyunca yükseltin, bileşimin tümü 1-3 Celsius’da ve bileşiğin teyit edilen erime noktası aralığında çözünmelidir – bunun sağlanması koşuluyla, % 98-99 saflıktaki bileşiğe bakmanız gerekir.
 

Testosteron Enanthate’ın Faydaları nelerdir ?

Düşük testosteron aslında ciddi bir durumdur ve hayatınızı olumsuz şekilde etkileyebilir. Düşük testosteron belirtileri şunlardır:
 • Libido Kaybı (kısmi ya da toplam kaybı ifade edebilir)
 • Erektil disfonksiyon (bakım yapamama veya elde edilememe)
 • Kas Kütlesi Kaybı (diyet ve egzersize rağmen)
 • Güç kaybı (diyet ve egzersiz yapmaya rağmen)
 • Artmış Vücut Yağları (diyet ve egzersize rağmen)
 • Zihinsel Berraklık Kaybı
 • Odaklanma Yeteneğini Azaltma
 • Letarji
 • Düşük testosteronlu uykusuzluk hastası
 • Sinirlilik
 • Azalan Enerji
 • Depresyon
 • Zayıflamış Bağışıklık Sistemi
Testosteron Enanthate, bu durumların herhangi birini etkili bir şekilde düzeltecektir ve bu semptomlardan herhangi birine yakalanırsanız, doktora başvurmanız sizin için oldukça kolaydır. Doktorunuz Testosteron Replasman Tedavisinde size yardımcı olmaya istekli görünmüyorsa, başka bir doktor bulun veya Online bir TRT kliniği bulun. Birçok doktor testosteronun yararlarını anlıyor ve daha TRT kliniği veya gençleştirme merkezleri daha yaygın hale geliyor.
Performansı arttıran sporcu için, Testosteron Enanthate, düşük testosteron hastasına benzer şekilde onlardan fayda sağlayacaktır. Zırhlı cinsel bir güçle birlikte zihinsel bir rahatlama hissi bekleyebilirsiniz. Testosteron Enanthate enerji artırır, yağ kaybını teşvik eder ve sizi genç ve gerçek hissettirir. Testosteron yağsız kas kütlesi kazanmaya ve korumaya yardımcı olur ve kemik kaybına karşı önler. Bu bileşik performans ve kas oluşturma başarısı için aşağıdaki temel süreçleri büyük ölçüde artıracaktır:
Geliştirilmiş Protein Sentezi – Hangi hücrelerin proteinleri oluşturduğu ve vücudun iyileşme yeteneği artacaktır.
Artan Azot Saklama – Pozitif bir azot dengesi anti-katabolik olup anabolik bir atmosfere borç verecektir.
Artan Kızıl Kan Hücresi Sayısı – Kırmızı kan hücreleri oksijen taşır ve artmış oksijen artan dayanıklılık anlamına gelir. Kanınızın kalınlığını arttırırsa bu aynı zamanda bir sorun olabilir, çünkü kalbin yoğun kan itişi, kalbi etkin bir şekilde genişletmek için kalbe daha fazla çalışması gerekir.
Glukokortikoidlerin İnhibisyonu – Glukokortikoidler kas tüketimini ve yağ kazanımını arttıran katabolik hormondur. Kortizol, en iyi bilinen Glukokortikoid ve stres hormonu. Bu hormonu inhibe ederek, daha güçlü bir anabolik atmosfer geliştirir.
Artmış IGF-1 Çıktısı – Bu peptid oldukça anaboliktir ve insan vücudundaki neredeyse tüm hücreleri etkiler. Vücudun kas dokusu, kıkırdak, sinirler, tendonlar ve bağları etkileyen iyileşme ve iyileşme kabiliyeti üzerinde güçlü bir rol oynar.
 

Gerçek Dünya ve Testosteron  Enanthate Tartışması

Bu bölümde, testosteron Enanthate hakkındaki eğitimli düşüncemi, sayısız çalışma saatimden kişisel deneyime kadar göstereceğim. Testosteron Enanthate ile ilgili genel sorular, endişeler ve bilgiler hakkında gerçek dünya için geçerli olan konular hakkında konuşacağım. Anabolik steroidleri ilk öğrenirken ve araştırırken yaşadığım soruları, bunların etkilerini, nasıl kullanılacağını ve ne olacağını düşünmeye çalışacağım.
Steroid profillere baktığınızda, bilmek istediğiniz ilk şey, Testosteron Enanthate’in bana ne yapacağı tam olarak nedir? Neye benzeyeceğim ve bu benim için mükemmel bir takvime sahip mi? Bu soruna doğrudan bir yanıt bulamamanızın nedeni, her birey üzerindeki etkilerin gizemli doğasından kaynaklanmaktadır. Herkes farklı tepki verir ve bu kimyasallara nasıl tepki verdiğiniz konusunda genetik yapınıza bağlıdır.
Sayısız kişi bana neyi kullanmaları gerektiğini ya da belirli bir steroid kullanmaları gerektiğini sordular ve bu belirgin biçimde zor olan sorunun en özlü, açık ve kolay yanıtına yanıtımı geliştirdim; “Deneyin.” İnsanlar çok nadiren sadece bir sefer steroid uygularlar. Anabolik steroidler olumlu bir şekilde yaşam değişimi gösterebilir ve insanlar başlatmaya karar verdikten sonra keşfetmeye devam etmek istedikleri bir şeydir. Dolayısıyla, anabolik steroid denemeye karar verdiyseniz, bunu epeyce yapıyor olacaksınız ve mutlak en iyi tavsiye, denemek, neyin size en iyi tepki verdiğini görmek ve aradığınız sonuçları vermektir.
Testosteron Enanthate’ın bana ne yapacağını ve bu beni nasıl görüntirecek peki sorsun? Haftada bir kez Dianabol Danabol ile 1 gram alıp, kardiyo olmadan sahneye çıkmaya hazır oldukları gibi mükemmel bir vücuda sahip olanları parçaladıklarını gördüm.Testosteron Enanthate kitlesini ve gücünü önemli ölçüde artırabilir. Haftada 250mg-500mg alarak, spor salonunda güçlü bir iş ahlakına sahip olduğunuz ilk kürünüzde (bunu yeterince vurgulayamam, egzersiz yapmanız gerekecek veya sizin için hiçbir şey yapmayacak) bir kişi kazanmayı umabilir 8 hafta – 10 hafta içinde 15 £ 30 £ veya % 20 -% 30 daha fazla ağırlık.
Bu, kas ağırlığınızı ve muhtemelen biraz su ağırlığını koyacağınızı ve cebinize 50-80 lira yüklediğiniz anlamına gelir. Vücudunuzun tepki vereceği kesin bir yol bulunmadığı gibi, bunlar tabii ki etkiler için kurallardandır. İşte bu nedenle, sizin için en iyi neyin işe yaradığını görmek için deneme anahtardır.
Bunun bedeli ne kadardır? Farmakolojik ilaç maliyetlerini ve fiyatlarını tartışalım. Reçeteler farklı işlenir. Birçok sigorta, hormon tedavisini kapsamaz, bu nedenle cebinizden para kesilir. Klinikler, aylık ücreti 1000 Dolar veya bununla birlikte, kan çalışmalarını izledikleri ve bu sürecin her aşamasını profesyonel olarak gördükleri ürün maliyetini talep edebilir. Diğer klinikler kan dolaşımınızı alır ve bağlı bir doktora doğrudan size gönderdikleri testosteronu reçete ettirirler. Bunun için 10 ml’lik bir Testosteron Enanthate yaklaşık 60 USD’ye mal olacak.
 
1990’da kara pazarda anabolik steroidler pahalıydı. Onlar mevcut ilaç fiyatları ile yaklaşık aynı fiyatlıydı. Bir ampül Sustanon veya Testosteron Enanthate için 20 $ ödeyebilirsin. İnternetin ve online tedarikçilerin ortaya çıkardığı 2000’li yılların başında ve ortalarında, çok daha kullanılabilir ve daha ucuz oldu. 2000’lerin başında pazar, yabancı ilaç markaları olan Quality Vet, Organon, Denkal, British Dragon ve daha birçoğu tarafından hakimdi.
Birkaç kısa yıl sonra, pazar UGL’lerin hakimdi. UGL’lerden önce, steroidler eczanelerden bir tedarikçiye, daha sonra başka bir tedarikçiye, daha sonra da yerel jimnastik dostunuza, sonra da size yol boyunca işaretlenirken geliyordu. Artık UGL’ler ürünleri üretebilir ve doğrudan spor arkadaşınıza veya kendinize dağıtabilir. Spor salonunuzda birkaç adam tedarik ettiğini biliyorsanız muhtemelen yerel spor salonu için küçük bir miktar satın alır ve ml başına 10-19 dolar ödeyeceğinizi tahmin ederiz (ml başına maliyet veriyorum, çünkü alabilirsiniz .
Bu günlerde 10 ml, 20 ml, 25 ml, hatta 50 ml’lik şişeler olsun) veya 10 ml’lik bir testosteron Enanthate 250-300 mg / ml şişesi için 100-150 USD. Bundan fazlasını ödüyorsanız, ya suistimal ediliyorsunuz  ya da bakmaya devam edin, daha ucuz bulabilirsiniz.
Bir Kara borsa ürünü ile doğrudan temasta bulunuyorsanız ve toplu olarak bir grup çocuğu satın alıyorsanız, ml başına 4.50 $ ila 10 $ veya bir 10 ml için $ 45 – 100 dolar ödüyorsunuz. Bazı insanlar muhtemelen bundan daha ucuza getirebileceklerini söylüyor, ancak burada dikkatli olmalısınız. 5 $ / ml işareti karşılığında ödediğiniz alt sınır, dozajın alındığı ve / veya kötü hazırlanmış vitese sahip olma ihtimalinizi önemli ölçüde artırdığınızda ortaya çıkar. Bu Kara borsa ürünleri sadece mutfaklarındaki veya bodrumdaki çocuklar, bazıları iyi, ancak bazılarının sterilite veya temizlik açısından hiçbir şey yapmadan dozajlı dişli altına satma konusundaki ahlakları veya tasaları yoktur. Bizi yanlış anlamayın, orada çok güzel Kara borsa ürünleri var ve bazıları her gün eczacılık sınıfında kadar sterildir.
Sonuçta, testosteron Enanthate muhtemelen kullanılan en popüler anabolik steroidtir çünkü güçlü bir performans arttırıcıdır, az miktarda enjeksiyon yapabilir ve aynı zamanda enjekte etmek için en az acı verici olanlardan biridir. Çoğu yeni başlayanlar, bu nedenlerden dolayı Testosteron Enanthate ile başlar ve bu sebeplerden dolayı birçok kişi, enjekte edilen tüm anabolik steroidlerden en çok sevdiği şeyleri düşünür.

No votes yet.
Please wait...
Share this...
Share on Facebook0