HGH Fragment 176-191 Nedir ?

HGH Fragment 176-191 Nedir ?

İnsan Büyüme Hormonu Fragment 176-191 (HGH 176-191), 176-191 amino asitlerden yapılmış bir protein peptididir. HGH Fragment 176-191’deki HGH, İnsan Büyüme Hormonu anlamına gelir ve yağ azaltmak ve kilo vermeye yardımcı olduğu kanıtlandığından çok istenen bir madde haline gelir. HGH 176-191, doğal HGH’nin birinin metabolizmasını düzenleyiş biçimini taklit ederek çalışır ancak insülin duyarlılığı, kan şekeri, hücre çoğalması veya kas büyümesi üzerindeki olumsuz etkileri olmadan çalışır. Bu ilaç ayrıca anti-aging.HGH Fragmanı teşvik
Değiştirilmemiş GH gibi, parça yağ parçalanmasını da uyarır ve vücuttaki yağ asitleri gibi yağların oluşumunu engeller. HGH 176-191, vücutta kilo kaybına yol açmak için normal büyüme hormonundan on kat daha güçlü olması gerektiği anlamına gelir.
Çoğu araştırma, 500-1000 mcg’lik dozları gün boyunca birden fazla doza bölündükten sonra en iyi sonuçların verildiğini göstermiştir. Ayrıca, birçok araştırma HGH Fragment  176-191’in araştırılırken herhangi bir olumsuz uzun süreli yan etkileri rapor edilmediği veya bulunmadığından sürekli uzun süreli kullanılabilir olduğunu göstermiştir.
Araştırmalar, her yemekte haftada beş gün 250mcg HGH Fragment 176-191 kullanmanın size en iyi sonuçları verebileceğini önermektedir. Daha agresif bir doz arıyorsanız, HGH 176-191 dozunuzu haftada beş gün, günde üç kez 350mcg’ye yükseltin. Dozlar üç saat aralıklarla verilmeli ve karbonhidratlar ve yağlar vücuttaki büyüme hormonunun serbest bırakılmasını durdurduğundan, enjeksiyon boş bir karnına veya sadece protein yedikten sonra verilmelidir.
HGH 176-191 ile sonuçlar, diyet ve egzersizle günlük rutinde birleştirildikten sonra genellikle dört haftalık markanın etrafında belirginleşmeye başlar. En iyi sonuçlar, ilk enjeksiyondan sonra en az üç ay sonra ortaya çıkmaya başlayacaktır. HGH 176-191’i satın alırken, aslında gerçek şeyleri elde ettiğinizden emin olun; sahte bir sürümü veya başka bir steroid formunu aklınızda tuttuğunuz gibi değil de şaşırtmak istemezsiniz. HGH 176-191’in sahte sürümleri UK Peptides’e göre, büyüme hormonlarıyla deneyimsiz olanların, HGH 176-191 ile benzeri olmayan veya başka bir şey arasındaki farkı söylemesi kolay. Elde ettiğiniz HGH 176-191’yi kullandıktan birkaç hafta sonra vücudunuzda herhangi bir değişiklik görmüyorsanız, geçerliliğini doğrulamak için bir tıp uzmanıyla görüşün.
Otantik HGH 176-191 olduğunuzu belirledikten sonra onu uygulamaya başlayabilirsiniz. Büyüme hormonunu uyguladıktan sonra, bir yemek tüketmeden yaklaşık yarım saat bekleyin. Bu noktada, hormon etkili olmaya başladı ve boyut veya kalori alımı ne olursa olsun, istediğiniz şeyi yemeye müsaade vardır.
Tıpkı diğer steroidlerin olduğu gibi, HGH 176-191 yan etkilere sahiptir; kısa süreli olmasına ve yalnızca vücudun buna alıştığından var olmasına rağmen. HGH 176-191, zihinsel sağlık için tehlikeli olabilecek bir devam zorunluluğu yaratabilir. Kullanıcılar enjeksiyondan vazgeçtikten sonra sonuçların solup gittikçe başlamış olabileceğini ve bazı kullanıcılar için de bu durum kendi kendine resim bozukluğunun ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle, bu steroidin kullanımına bağlı olarak ne kadar bağlı olduğunuzu sınırlamak önemlidir
Nadir durumlarda, ayağa ve ellerin şişmesi, artmış bir nabız ve kan basıncı seviyesi ile birlikte ortaya çıkabilir. Bir seferde fazla miktarda enjekte edildiğinde baş ağrısı ve mide bulantısı oluşabilir, bu nedenle sağlığınızı dikkatle izlemeye dikkat edin.
En yaygın yan etkilerden ikisi de su tutma ve uyuşukluktur. Bunlar, ilacın kullanımının erken evrelerinde görülür, vücudunuz buna alışmaya başlar ve sonunda zamanla yok olacaktır.
Bu yan etkilerin çoğunun ortaya çıkma şansı düşük olmakla birlikte, başlangıçta başkalarına uygulayıcılar için halen yaşanabilir. Düşük riskli olması sebebiyle, birçok kişi HGH 176-191’i diğer steroid seçeneklerinden daha çok tercih eder ve istemediğiniz çok fazla yan etki olmadan istediğiniz sonuçlara ulaştıracağını iddia eder.
HGH Fragment 176-191, piyasada en sık kullanılan kas güçlendiricilerinden biridir ve sonuçları dört hafta gibi kısa bir sürede gösterir. Temelde hiçbir uzun vadeli yan etkileri olmaksızın vücut geliştiricileri ve şekil almaya çalışan herkes için genellikle ilk seçenektir.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...
Share this...
Share on Facebook0